WinToUSB 5.5 Release 1 All Editions

CyberRooT

Kıdemli Üye
18 Tem 2007
4,774
3
wintousb.jpg

WinToUSB full indir, flash belleğinize bootable özelliği kazandırarak windows kurulum diski haline getiren programdır.

Özellikler:
• Windows To Go USB sürücüsü oluşturmak için adım adım talimatlar sağlayan, kullanımı kolay sihirbaz arayüzü.
• ISO görüntü dosyasından veya CD / DVD sürücüsünden Windows To Go oluşturulması.
• Varolan bir Windows işletim sistemini (Windows 7 veya üzeri) Windows To Go Çalışma Alanı olarak bir USB Sürücüye kopyalayın.
• Windows To Go Çalışma Alanı oluşturmak için Windows 10 / 8.1 / 8/7 Kurumsal Olmayan Sürümünün kullanılması.
• Sertifikasız Windows To Go USB Sürücüsüne Devam Edecek Windows Oluşturma.

Enterprise Edition'ın ek özellikleri
• Geçerli Windows işletim sistemini (Windows 10 / 8.1 / 8 / 7'nin Enterprise sürümü) Windows To Go Çalışma Alanı olarak bir USB sürücüsüne kopyalayın
• Dinamik bir diskte USB sürücüsüne Windows To Go Çalışma Alanı olarak kullanılan geçerli Windows işletim sistemini klonlayın
• Bir USB diskteki (Windows To Go USB sürücüsü) Windows To Go Çalışma Alanı olarak diğer USB sürücülerine olan geçerli Windows işletim sistemini klonlayın

Önemli notlar:
• Windows 7 tamamen taşınabilir değildir. Farklı bilgisayarlarda önyükleme yaparken sürücü sorunlarınız olabilir, bu nedenle taşınabilir Windows oluşturmak için Windows 10 / 8.1 / 8 kullanmanızı öneririz.
• Windows 7'de yerleşik USB 3.0 desteği yoktur, bu nedenle Windows 7'nin bir USB 2.0 bağlantı noktasından önyüklenmesi gerekir.
• Genel USB flash sürücüler çok yavaştır. Windows'u ortak bir USB flash sürücüden yüklemek ve çalıştırmak uzun sürebilir, taşınabilir Windows oluşturmak için USB sabit disk, Windows To Go Sertifikalı Sürücüler veya SanDisk Extreme CZ80 USB 3.0 Flash Sürücü kullanmanızı öneririz.
• Windows To Go sürücüleri farklı bilgisayarlarda önyüklenebilir, böylece herhangi bir yere taşıyabilir ve herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.
• WinToUSB'yi yüklediğiniz bilgisayarda yönetici olmanız gerekir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.