WİRELESS BAĞLANTI SORUNU LÜTFEN YARDIM :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aca05700

Üye
17 Eki 2009
62
0
Cehennemin DİBİ'nden
MERHABALAR.YAN KOMŞUMA WİRELESS İLE BAĞLANABİLMEK İÇİN EDİMAX EW7326 54MBPS ETHERNET KARTI ALDIM.ÜZERİNDE GELEN 2 DBİ LİK ANTENLE %34 SİNYAL SEVİYESİNİ YAKALADIM.BAĞLANTILAR KISA SÜRELİ OLUYORDU KOPMALAR YAŞIYORDUM.TEKRAR BAĞLANMASI BİRAZ ZOR OLUYORDU.SONRA ANTENİN YETERSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK TP-LİNK ANT 2409A 9DBİ AUTDOOR ANTEN ALDIM.ANTENİ TAKTIM YÖNLÜ ANTEN OLDUĞUNU BİLEREK YÖNÜNÜ MODEMİN OLDUĞU TARAFA YÖNELTİM.VEE ÇOK ŞAŞIRDIM SİNYAL SEVİYEMDE BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI VE BAĞLANTI KOPMASI DEVAM EDİYOR.BAĞLANTINI İLK KURULDUĞUNDA HIZ 24MBPS GÖRÜNÜYOR VE SÜREKLİ DÜŞEREK 1MBPS DE KALIYOR VE UZUN SÜRE TOPARLANAMIYOR.NEDEN ANTEN FARKINI GÖSTERMEDİ,ANLAYAMADIM DOĞRUSU.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

4624.jpg

İLK BAĞLANTI ANI YUKARIDA VE SONRA 1 MBPS YE ALT RESİMDEKİ ŞEKİLDE DİŞÜYOR VE İNTERNET GİRİŞİMİ BAŞARISIZ OLUYOR
4714.jpg

4658.jpg

bd999974.jpg

bd999974.jpg

bd999573.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.