wireless ŞİFRE KIRMA KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK

4 Tem 2012
70
0
ARKADAŞLAR wireless ŞİFRE KIRACAM KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN BÜTÜN ARKADAŞLARA TEŞKRLER

bigbox

Kıdemli Üye
8 Kas 2011
3,232
0
Azeri/Baki
Backtrack oyren icinde bulunan programlari iyice arastir airdump,aircrack........bunun gibi programlar ilk once wep sifrelerini kirmayi oyren sonra diyerlerine gecersin..........

4 Tem 2012
70
0
Backtrack indirdim .iso die indi ama tıklıyom açılmıyo
adszjok.png

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
valla o işler biraz zor bilgisayara linux yükle xp hck olmuyor zaten hack programın çogu linux çalışıyo linux kullanması zor bana kalırsa çevreden bir yada daha fazla kişi ortak internet alın ben burda şifresiz ag buldum beleşe giriyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.