Wix ile sahte site yapma

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
siteyi fake facebook olarak düzenleyecem ama kodları felan nereye yazacağımı bilmiyorum keylogger yükleyecem içine hazır indirilen bir dosya olacak siteye girer girmez dosya inecek
wix ile nasıl yapmayı düşünüyorsun.
Wix le site açınca altta BU SİTE WİX LE YAPILDI diye heryerde çıkan yazı çıkıyor.
Wix üzerinden yutturman çok zor yani.

Hocam teşekkür ederim yorumunuz için ama benim asıl sorum siteyi nasıl yutturacağım değil bu dosyaları nasıl içine ekleyeceğim. Önereceğiniz bir site veya nasıl yapıldığını biliyor musunuz. ?
Wix ile onuda yapamazsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ReLaxBLue

Üye
15 Tem 2014
134
0
İZMİR
Ücretsiz bir şekilde istediğiniz gibi yapmazsınız.En azından ben öyle biliyorum.Keseyi açmanız gerekecek.

Abi harcamam gerekiyor ise ne kadar para harcamam lazım yada hangi siteden alabilirim indexleri nasl işleye bilirim ? tek tek sorduyorsun bilgin var ise yardımcı olacaksan deki kardeşim site burası index burdan bulursun bu konudada nasıl yapacağın var nie uzatıyorsunuz hece hece yorum yaptırıyorsunuz.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Abi harcamam gerekiyor ise ne kadar para harcamam lazım yada hangi siteden alabilirim indexleri nasl işleye bilirim ? tek tek sorduyorsun bilgin var ise yardımcı olacaksan deki kardeşim site burası index burdan bulursun bu konudada nasıl yapacağın var nie uzatıyorsunuz hece hece yorum yaptırıyorsunuz.

Yardım isteyen benmiyim sayın kişi.Yardımı isteyen benmiyim ?

Hem yardımı sen istiyorsun hemde üşeniyorum neden tek tek yazdırıyorsun diyorsun.

Gidip bir internete yaz sadece birkaç kelime. O kadarmı üşengeçsin.

İstediğin yerden domain + hosting al sonra ftp den indexi atacaksın içeriye

İnternette bir sürü web site teması var sadece aratman gerekli onu da yapacak kadar üşengeç değilsindir umarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.