WMWARE İle VPS Kurulumu ( Resimli anlatım)

SkyNet96

Üye
3 Eyl 2010
128
0
İzmir
Merhaba Arkadaşlar Sizlere Wmware İle Sanal PC ( VPS) Kurulumunu anlatmak istiyorum..

Öncelikle: Wmware Workstation İndiriyoruz : İNDİR

Kendi Sitesinden Serial Bulmak Mumkun..

Wmware Kurulumu Bittikten Sonra Sıra Geldi Kuracagımız İşletim sisteminin

İSO DOSYASINI Bulmaya : Örnek Olarak Ben XP kuracagım

basla.JPG

DEYİP DEVAM EDİYORUZ..

basla1.JPG

DEYİP DEVAM EDİYORUZ..

basla2.JPG

BURADA HANGİ İŞLETİM SİSTEMİNİ KURACAKSANIZ ONU SEÇMELİSİNİZ AKSİ HALDE ÇALIŞMAYACAK HATA VERECEKTİR.

basla3.JPG

HDD BÜYÜKLÜGÜ SEÇİYORUZ BEN 8 OLARAK SEÇTİM MESELA

basla4.JPG

RAM MİKTARINI SEÇİYORUZ 512 İDEAL TEST İÇİN

basla5.JPG

İSO DOSYASINI SEÇİYORUZ YADA ELİNİZDE KURULUM CD Sİ VARSA ONUDA TAKABİLİRİZ..

basla6.JPG

WİNDOWS KURULUMUNU DİREK GEÇİYORUM FORMAT ATIYORUZ YANİ DİREK :)

basla7.JPG

KURULUM BİTTİ EGER PAROLA KOYDUYSAK KURARKEN ŞİFRE İSTİYOR.

basla8.JPG

UZAK MASAUSTU BAGLANTISI YAPABİLMEK İÇİN AYARLARI YAPIYORUZ UZAK KULLANICI OLARAK ADMİNİSTRATOR U SECTİK MESELA..

basla9.JPG

NETWORK AYARLARIMIZI YAPIYORUZ SABİT IP VERMEMİZİN FAYDASI HER SEFERİNDE IP ADRESİNİN DEGİŞMEMESİ İÇİN..

Ve sanal bilgisayarımız kullanıma hazır

Uzak masaustu baglantısı için : Başlat>Programlar>donatılar>UZAK MASAUSTU BAGLANTISI tıklayıp

IP ADRESİNİ YAZDIKTAN SONRA BAGLANTI KURUYORUZ...

UMARIM İŞİNİZE YARAR...

Alıntıdır. // SkyNet

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.