word excell sorunu...

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
arkadaslar basındam ğecen olayı anlatcam
benim pç gecen ğöçtü pc de xp vardı ofis programı 2003 du

arkadas win 7 krmus ofis 2007....bir baktım benim eskı ofis dosyalırını baska dosya türü olarak ğoruyor ve acmıyor ac dıyınce tuhaf karakterler cıkıyor azda olsa actığı dosyalarda oluyordu ....bende dusundum uğrastım heqsını win 7 de olan ofis 2007 ye ğore acsın dedım ama ıs e yarama

sonra gerı xp krduk....sorun halloldu tüm dosyaları tanıyor ve acıyor ...ama bır sıkıntı cıkdı :)) dosyayı acınca 1 sn lık bırsey cıkıp kapanıyor ve dosya normal acılıyor .... DOSYA DÖNÜSTÜRÜYOR diyipacıyorrrrr...burda sıkıntı yok ama KAYDET DIYINCE XL000018-19-20 DIYE BASKA BIR YERE KAYDEDIYOR ....TEMP ICINE ATIYOR ....BU SIKINTININ SEBEBI VE COZÜM YOLU NEDIR ACABA

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Öncelikle Türkçedeki Kelimeleri Düzgün Kullan...
Açmaya Çalıştığın Dosyalar 2007 veye 2010'dur Dönüştürülüyor Demesi Onun İçin Kaydederkende Uzantı Bölümünden Word veya Exeli Seç Sorunun Çözülür...

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
konu güncel
donüstürme yı tamam anladım ama anlatamadığım dosyayı acıp normal kaydet dıyınce
XL000018-19-20 DIYE BASKA BIR YERE KAYDEDIYOR .(sadece EVET TUSU VAR)...TEMP ICINE ATIYOR normal kaydet yapınca secmek ıcın bırsey cıkmıyor ...birde farklı kaydet desem sıkıntı olmuyor .......ben bırde dosya üzerınden sağ özellıkler yaptım ve karsıma dosyaların hepsı mic.open xml con diye proğramı kullanıyor ...ben bunu normal mic .excell le bırlıkte acsın desın ..ortalık karıstı :)) acmadı yanı ..hemen ğerı aldım :) umarım anlata bıldım

NOT: FARKLI KAYDET DIYINCE DOSYA .BILIKTE AC KISMINDA MİC.EXCELL I KULLANIYOR .SIKINTISIZ KAPAT AC NORMAL KAYDET YAPILIYOR

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.