Wordpad boyut sorunu

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
Wordpad boyut sorunu[ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşlar Merhaba,

Wordpad'de hazırlamam gereken ödevim vardı onu yapmaya çalısıyordum fakat 10-15 tane resim atınca dosyanın boyutu 300-400 MB oluyor bu neden böyle oluyor ben bunu bide cd ye atacağım wordpad kullanıyorum ayarlardan birşeyleri düzetlmem mi gerek aceba:RpS_crying:

Son düzenleme:

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
Teşekkür ederim Sıkıştırdım 285 mb idi 28.5oldu :) . bunlardan 9-10 tane world dosyası var hepsini sıkıştırcam sonra cd ye atcam hocaya vercem ama birşey daha var hoca açabilir dimi bir sorun olmaz? cd 700 mb lik . arşivle sıkıştırmassan dosyayı 300-400 mb oluyor

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Teşekkür ederim Sıkıştırdım 285 mb idi 28.5oldu :) . bunlardan 9-10 tane world dosyası var hepsini sıkıştırcam sonra cd ye atcam hocaya vercem ama birşey daha var hoca açabilir dimi bir sorun olmaz? cd 700 mb lik . arşivle sıkıştırmassan dosyayı 300-400 mb oluyor

Eğer hocanızda da WinRAR ve benzeri bir programı yüklüyse, açabilir sıkıntı olmadan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.