wordpress dork nasıl yazılır

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
brute force yaparken hazır dorkları kullanarak sürekli hacklenmiş siteler karşımıza çıkar wordpresste karşılaştığımız sorunlarda biri si bu kendi dorkumuzu kendimiz yazarak daha yeni siteleri ve hacklenmiş siteleri karşımıza çıkarma olasılığını düşürecektir w-p dork nasıl yazılır işte böyle

/wp-content/themes/
/wp-content/themes/ wordpress dorku yazarken bunu kullanacağız
wordpresste yeni çıkan temaların adını ekleyince dorkumuz hazır olacak şu şekilde oluck
/wp-content/themes/w-ptemaismi

şunuda söyleyeyim herkes yapıyormu yoksa tek benmi yapıyorum bilmem ama /wp-content/themes/ ben bunun sonuna kelime yazıyorum google translateden isstediğim bir dile çevirip o kelimeyi ekliyorum /wp-content/themes/kelime oluyor
kelimeyi başına veya sonuna eklemeniz bir şeyi değiştirmiyor
/wp-content/themes/kelime
kelime/wp-content/themes/
ben denedim oluyor
teşekkür butonuna basmayı düşünüyormusun :)

Son düzenleme:

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
yani buna dork yazmamı diyosun güldürme ya

konuya çamur atcak ya elinden geleni yapıyor dene işe yarıyormu brute forcede ona bak konunun basit oluşu ile ilgilenme sana basit gelen bazılarına zor geliyor onlar için açılmış bir konu bu saçma sapan yorumlarda bbulunma işe yaramasaydı boş bir konu olsaydı zaten silinirdi konuma yorum atıp kirletme bir daha

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.