Wordpress jetpack sosyal medya otomatik paylaşım title sorunu

akabedesing

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
848
0
İstanbul
merhabalar ben wp kullanıcısıyım. Medya sitem var yazdığımız postları facebook otomatik göndermesi için uygulamalar kullanıyordum fakat facebook developers yeni güncelemeler getirince artık app acmakta zorlanıyoruz. bunun içinde bende jetpack sunduğu facebook paylaşım eklentisini kullanıyorum herşey çok iyi fakat tek sıkıntı facebook sayfamda paylaştığı zaman yazını komple içeriğini alıyor ben bunu sadece title almasını istiyorum..

Örnek:
k6B1Wv.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.