wp-admin beyaz sayfa sorunu

spywaredz

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
610
0
L.A - United States of America
Wordpress'imde temamdan kaynaklanan beyaz sayfa sorunu var. Bu sorunu dün yaşadım temayı sildim ve aldığım yedeği attım. sorun ortadan kalktı ve bugün aynı şey oldu beyaz sayfa ben her gün ftpden yedeği atmak istemiyorum. Bu sorununda şundan olduğunu düşünüyorum Wordpress Sürümüm 3.1.4, niye güncel değil diye soruyorsanız çünkü PHP sürümüm yetmiyo PHP sürümümüde yenileyince birsürü sorunla karşılaşıyorum(sunucunun ram'inden olsun vs.) ve temadada bişeyler güncelliyorki o tema bozuluyor yani zaman ayarlı birşey yapılıyoki bozuluyor.. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

edit: güncellenmesi gereken bir default temayı otomatik kendi güncelliyormuş güncelleyincede problem çıkarıyor bunuda az önce elle güncelledikten sonra problem çıkardığını farkedince gördüm. ve o default temayı ftpden sildim şuan sistem sorunsuz çalışıyor yarın bir problem çıkarıcakmı acaba test aşamasına soktum..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.