XP Smart Secruit 2010 İÇİN YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Sorun pc ye kendi yüklü olması ve bazı önemli virüsleri bulmasıı ancak program full olmadığı için virüsleri silemiyorum ve pc de önemli sorunlar ortaya çıkyo devamlı mavi ekrannı gelmesi gibi Bu programı nasıl kaldıra blirim pc denn veya programın cd keyi serial veya crak ını bulabilrimisin çok acil pcye format artmadan kurtarmam lazımm lütfen :confused::eek:http://www.turkhac

xXEddiEXx

Üye
5 Nis 2010
197
0
Trinidad and Tobago
bende vista kuLLanıcısıyım mavi ekran hatasını bende aLmışdım iLk çıktıgı sıraLar.
aynen senin durumun bendede vardı sistemi geri aLdım o da bir çözüm ..

Ben sistemi geri aldım fakat yeniden başlattığımda gene aynı hatayı verdi ve yaklaşık 5 senedir pc kullanıcısıyım bu hatayı ilk defa aldım. Mecburen formatladım :) Bu arada Xp kullanıcısıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.