xp sp3 mü ? sp2 mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

syncMstr

Katılımcı Üye
4 May 2010
283
0
iSt
Arkadaşlar pcye format atmayı düşünüyorum şimdiki hali sp2 ve baya ağırlaşmış bir hal aldı. benim size sorum ise sp2 ile sp3 arasındaki fark nedir ? genelde sp3 ler sorunlu oluyor daha önce attgım bir sp3 te dvd yazmıyo ve .png resimleri açmıyordu . sizce su an sp2 mi atım yoksa sp3mü ?
Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler ..
İyİ FoRuMLaR...

byroqqo

Üye
18 Haz 2009
128
0
Bana göre sp3 cünkü gorsellıge felan onem verıyorum hata dıyorsun oda modıfıye edılınce cogu zaman oluyor ha temız sade bı xp ıstıyorsanda sp2 tercih ederim.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
eğer ağda windows vista veya windows 7 li başka bilgisayarlar varsa dosya paylaşımı vb. işlemler için windows xp sp3 kullanmalısınız.
eğer bu bilgisayarı kullanacağınız yerde xp üzeri sistem kullanan başka bilgisayar(lar) yoksa xp sp2 kullanabilirsiniz. (benim tavsiyem sp2 dir. sp3 de problemler olduğunu düşünüyorum :))

fox5578

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
973
0
istanbul
Sp2 ve 3 arasında fark yoktur sp3 2 den sonra gelen tüm güncelleştirmeleri içerir o kadar yavaşlama veya onu açar bunu açmaz diye birşey yoktur

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Sp3 ile Sp2 arasında tabiki fark vardır,o da güncel sürüm farkıdır,ama şu zaman itibariyle xp kullanılmaz,leş gibi sistem,her tarafı açık,korumasız,hataya çok açık ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.