Yabancı Birine Virüs Atmak ve Yasal Durum

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Kul Hakkı biliyorum ama...

Şimdi biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarından birine "rat" denilen virüs atarsak ve şikayetçi olurlarsa suçlu oluyoruz.
Neyse bunu geçtim,yabancı birine virüs atarsak herhangi bir suçumuz olur mu?Amerikadaki,Vietnamdaki,Cezayirdeki birilerine mesela?

Not:Virüs atmanız kesinlikle önerilmez, Din 'i boyuttan Kul Hakkı 'dır.Bunun dışında yasal suçtur.Başını ağrır ve 6 aydan itibaren hapis suçu ile yargılanırsınız.18 yaşından küçükseniz para cezasına çevrilir.Bu işe girişmeyin ben sorumluluk almam.

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
hiçbi sıkıntı olmaz fbi mı gelip alacak seni ALLAHINI seversen

Allah (c.c.) :).
Zaten karşımdaki 13 yaşında.Bilgisayarını hacklediğimi söyledim,bir kaç bilgisini söyledim(sadece ulaşılabilir bilgiler,hacklemedim) hemen çıktı,sonra gelip FBI ı arıyorum dedi.Bende CIA yı ara ben yurtdışındayım dedim.

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Kul Hakkı biliyorum ama...

Şimdi biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarından birine "rat" denilen virüs atarsak ve şikayetçi olurlarsa suçlu oluyoruz.
Neyse bunu geçtim,yabancı birine virüs atarsak herhangi bir suçumuz olur mu?Amerikadaki,Vietnamdaki,Cezayirdeki birilerine mesela?

Not:Virüs atmanız kesinlikle önerilmez, Din 'i boyuttan Kul Hakkı 'dır.Bunun dışında yasal suçtur.Başını ağrır ve 6 aydan itibaren hapis suçu ile yargılanırsınız.18 yaşından küçükseniz para cezasına çevrilir.Bu işe girişmeyin ben sorumluluk almam.

Hayir merak etme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.