Yabancı Dizi Önerisi

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
The Walking Dead, Prison Break, Teen Wolf, Arrow, Flash, 12 Monkeys , Fringe , Lost bunları izledim ve şuan izleyebileceğim konusu bunlara benzeyen dizi önerilerinizi bekliyorum.... Akıcı olması şartı da var...

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
onlara benzemez ama how i met your mother güzel diziydi. :)
akıcıdır.

Z17

Yeni üye
30 Ağu 2015
44
0
dw izlemeni öneririm beğenirmisin bilmem ama güzel dizi got uda izlemeni tavsiye ederim supernaturalada bi göz at

12 Ara 2015
246
0
antaya
chilhood's end, orphan black, doctor who, breaking bed, süpernaturel, the frankestain cronicles, sherlock,
ayrıca mr.robotu izlemediysen öneririm.

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
bana göre gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi breaking bad dir konusu biraz yavaş ilerliyor ama 2 3 bölümden sonra bırakamıyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.