Yahoo'da .Com Uzantılı Alan Adları Sadece 1.99 $

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
.
.
.
Merhaba arkadaşlar yine güzle bir kampanya haberi ile karşınızdayım bu sefer ki kampanya haberim domain alma hayali olan bir çok kişiyi hayaline kavuşturacak…

Ads%C4%B1z.png

Başlıkta da yazdığı gibi arkadaşlar her hangi bir ek ücret olmadan .com uzantılı boşta olan herhangi bir alan adını almak sadece 1.99 $.Yalnız küçük bir nokta var her üyelik için bir kez geçerli bu kampanya,tek üyelik üzerinden birden fazla .com alan adının 1.99$’a alamazsınız.Eğer birden fazla .com alan adının yine 1.99$ gibi çok uygun bir fiyata almak isterseniz hemen yeni üyelik açıp alabilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan kampanya linkini veriyorum >>Buraya tıklayarak 1.99$’a .com alan adı almaya başlayabilirsiniz.

Önemli Notlar:
  • ABD dışındakiler için Paypal ile ödeme kabul edilmemektedir,yani paypal hesabı ABD içi olmayanlara kredi kartı şart almak istemeyenler için.
  • Verdiğim linkte kupon kodu bulunmakta olup verdiğim link üzerinden işleme devam ederseniz kupon kodu otomatik girilir,küçük bir ihtimalde olsa eğer ki bir hata olursa promosyon kodunu ( YDMCALL ) el ile girebilirsiniz.
  • Yahoo’nun sitesi kampanya dolayısı ile millet yüklenince mi yavaşladı bilmiyorum;ama özellikle domain alma safhasında ilerlerken ileri butonuna 3-4 defa tıkladığım ve tıklamayı algılaması için 5-10 dakika beklediğim çok oldu,ya bilinçli yapıyorlar ya da sitelerinde geçici bir sorun var.Siz sadece sakin olun ileri/devam et butonlarına bastığınızda ilk başta sitenin algılamaması gayet doğal şu an bir kaç kere daha tıklayın olmadı 5 dk sonra tıklayın 1.99$ gibi güzle bir fiyata domaini kaçırmayın derim. Benim canımı çıkardı yahoo,;ama zorda olsa 3-4 tane domain almayı başardım …
  • Domaini alırken herhangi bir ek paket seçmeyiniz yoksa 1.99$’a domain almak düşten öteye geçemez.
  • Bu fiyat sadece ilk yıl için geçerlidir,almış olduğunuz domainin kayıt süresini uzatmak istediğinizde ücret yükselecektir,bu yüzden önerim herhangi bir firmanın alan adı trasfer kampanyasını kaçırmayıp ilerleyen zamanlarda o firmaya taşımanız .

KAYNAK: Yahooda .Com Uzantılı Alan Adları Sadece 1.99 $ | Hayalcin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.