Yakalandım :( Bi Bakın lütfen :(

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Arkadaşlar Niğdede Joy Game Wolf Team Turnuvasi Düzenlencekdi 1 Hafta sonra Ben bunu duyunca :( Butun Pclere trojen attim Butun pc Lere Derken 35 Masadan 8 masaya attım Deep frezeri delerek :( Ve Her şey çook iyi giderken biri şikayet etmiş kafeciye :( Cafecide beni buldu adam sinirli şekilde Ben senin oyuncaqinmiyim lan dedi Şimdi 4 gün sonra joy game gelcek nigdeye pc leri kontr edecekler Eger Bi sorun çikarsa bana imza attirdilar imza attim sözleşmeyi ben içeri girecem.. Konu büyük deyip hepsine format attrmam lazim 3 gün içinde die adanada bilgisayarcilar çagirmiş 500 liraya Bunu sen karslayacan dedi Olmaz Dedim peki dedi polise verdi polisler tutukladi beni İfademi aldilar gece Net cafeciye kağıt yazdi cizdi bunu bilişime ***ür ver yarin eni alirlar evinden dedi tmm dedim :( adam çikişta oluş bak 500 lirami ver kurtul dedi :( :( Napcami bilmiyorum :( Kardeslerim Abilerim Bi Bakin Bi tavsiye verin ben 500 lirayida bulamamki

Son düzenleme:

metrixmen

Yeni üye
12 Tem 2013
49
0
hepinizin önerileri mantıklı da asıl mantıksız olan 8 BİLGİSAYARIN 500 LİRAYA FORMATLANMASI.Pc format fiyatı 65 liramı orda. Bizim burda 20 liraya tmmdır:) Bu arada korkma iki logger attın diye kimse seni hapse atamaz :)

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
EDİT : 2012 Aralık yılında torba yasa ile Meclise getirilen kanun sayesinde imza yetkisi yaşı 13'e düşürülmüştür..
Mesajlarınızı yazarken bu kuralı unutmayınız !

ExpertCreative

Yeni üye
24 Haz 2013
5
0
28
Korkma kardeşim..
-18 yaşındaysan hiçbir sorun olmaz.
İmzayı arkadaşın dediği gibi kameranın önünde atmadıysan, ben yapmadım de...
Hiç birşey olmaz, biz neler atlattık...
Ya da büyük bir abini çağır ve korkma git adamın dükkanına konuşun anlaşın...

Saygılar...

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Yaw tüm yorumları okudum adamın tek amacı para, ve ben senin yerinde olsam imakanı yok vermezdim parayı...
Sen keylogları tek tek masalara oturup mu attın. Eğer öyle ise adam bir şey yapamaz sen intenernette istediğin şeyi indirebilirsin. Eğer yasak bir içerik var ise kafe sahibinin siteye erişimi engellemesi gerekirdi.
Aynı zamanda keylogger ların usb den atılabileceğini düşünerek usb erişimini de kapatması gerekirdi. Bunları dile getirdiğin zaman adam susucaktır. Bir format 10 tl 8 masadan 80 tl eder...
Bu arada nasıl bir mantık turnuvaya katılacak adamlar zaten bir sürü para vermiş olucaklar çalınca da bulunucaktın o zaman daha kötü olucaktı.

noppo123

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
434
0
Ankara
kardesim öncelikle gecmis olsun benim anlamadım sen kırdın deepleri ama seni nasıl yakaladı ? birisinemi soyledinde gitmiş soylemis yoksa nasıl anladı bu adam ? Bu arada Arkadasların dedigi gibi kamera onunde atmadıysan üstelenme kimse trojen virüs icin bisey ypamaz sana joygame tespit etmedikden sonra :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Turojanı Uzaktan Kapayamıyormusun Kardeş Ben Turkojan kullandıgımda Uzaktan Kapatıyordum Ve Birdaha O Trojan Çalışmıyordu Ben Öyle Birşey Yapıp 500 tl vermek Zorunda Kalsaydım Adamın Dükkanına Molotof Atardım Verme Para Mara Baban Falan Biliyomu Olayı Al Baban Yanına Gidin Konuşun Bi Hal Çağresini Bulursunuz Bide Senin Turojan Attıgını Adam Nasıl Fark Ettiki Yani Turojan Vardır Pc'de Ama Senin O Turojanı Kontrol Ettigini Nasıl Fark Etmiş :)

Karizma 27

Üye
16 Nis 2013
61
0
Öncelikle geçmiş olsun kardeş.. adam sana basbayağı tehdit + şantaj yapmış.. tüm yorumları okudum herkes haklı adamın aklı parada.. böyleleri çok 2 trojandan hapise atılmazsın palavra atmış :D

umut1781

Üye
7 Tem 2012
132
0
1.Adamın İnternet Cafesi Var Format Atmayı Bilmiyor :D
2.Adanadan Format Atmak İçin Adammı Çağrılır. Ayyıldız timi falanda Çağırsaydı :D
3.Evet Adamın Derdi Para.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Oha bu konu hala devamm edeiyo ? Kardeşim sen git büyükleri kat bu işe abine babanı vs çaar adam gözü açık çık senden para yürütmeye çalışıyo sakkın para kaptırma !!!

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Biraz optimistik ol ;D(sanırım pozitif demekti her neyse) format o kadar tutmaz gerçekten daha az tutar ama bak babana söylersen o kadar bartırmı bilmem eger para kazanmak istiyorsan(insanların gezmek için) gitti bir yerde limonlu dondurma(çubuklu bişe deil pastahaneden alınıyor güzel bişe) al sat onu alan çok olur günde en az "1oo" lira kazanırsın mekana göre en az 6o-8o olabilir neyse bu saçma bir öneriydi sanırım adamla konuş bir bilgisayarcıya ***ür ona yaptırmayı dene ya da imzayı kmera önünde yapmadıysan inkar et ve benim imzam yok de(haa başka yere imza attıysan örnek;disiplin,ceza,uyarı vs vs) benim imzam yok deme tanıı bul 3o lira ver sustur(susmaz belkide kandırır seni ama sanmam) işte uzaktan bütün virüsleri kapat kendini gizleyerek git sonra kafeye kalan izleri de sil geçmiş olsun

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
adam işi yokuşa sürüyo para koparma derdinde sistem geri yükleme yapsa oda biliyodur trojanın silinceğini biri bana öyle bişey yapsaydı gece girer bütün pc lerini parçalardım:D

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
Arkadaşlar lütfen arkadaşımızın işine yarayacak bilgiler yazalım
EDİT : ''Adam para peşinde '' filan gibi yazılar zaten daha öncede belirtilmiştir
Forum kurallarında gereksiz post artırmanın cezası ''ban''dır
Saygılarımla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.