Yaptığım bütün konuları silmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JimmyRodriguez

Yeni üye
25 Eki 2014
11
0
Belçika
Arkadaşlar bu zamana kadar paylaştğım bütün konuları silmek istiyorum fakat sil bütonunu felan göremedim, yardımcı olabilecek varmı?

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
onu ancak modlar ve yetkili kişiler yapabilir diye biliyorum. sen silemezsin. ama şu bir seçenek bilmiyorum işe yarar mı. değiştir de içeriğini tamamen sil. yani yazılan her şeyi. sonra kaydet de bakalım kabul edecek mi :)

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Neden böyle bir şey yapmak istiyorsunuz ki eğer konu yararlı ise dursun ne güzel :) Ama evet arkadaşın dediği yöntem (Editleme) işinize yarayabilir.

jdsezer

Yeni üye
19 Nis 2014
24
0
Eskişehir
İçerik % Konu

Yapıcağın işlem turkhackteam.org googlede zarar görmesine konuların boş olmasıda foruma küçük ama büyük bir zarar vericeği için :) yapmanı önermem ama illada yapmak istiyorsan yazdığın konulara #edit yapman en yararlısı :)

ALemdar'

Kıdemli Üye
28 Eyl 2013
2,382
3
İstanbul
bu zamana kadar paylaştğım bütün konuları demişsin bende çok konun var sandım 4-5 tane konun var :D linkleri topla Orgenerallerimize mesaj at silerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.