Çözüldü Yaptığım Hack Sayılırmı ?

Sizsiz1

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,025
0
Win32
bi okulda bilgisiz çocuğa dersen üstün hacker bize dersen lamer kişiye göre değişir dostum ama böle devam eğer böyle 100-200 site hackle hepten paylaş daha fazla ün yaparsın

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Önemli olan yaptığın işin lamerlik yada hackerlik olup olmaması depil, senin yapabiliyo olmandır ve kendini geliştirebilmendir hepimiz ıss rte ile başladık en başta ememklemedn koşmadık hiç birimiz ;) Birazdaha gayret ve birazda çaba il ebaşarılmıycak iş yoktur:RpS_wink: vee şimdide joomla acığı ile dewvam edebilirsin rte e ye göre daha profesyoneldir sonra da sql öğrenr ve kendini geliştimeye devam edersin

Joomla için;

www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/753216-joomla-dersi-videolu-anlatim-yeni-baslayanlar-icin.html?highlight=joomla+Ghost

Şunud ahiç unutma ki başkarlının seni gördüğü yerde değil, sen kendi nerde görüyorsan ordasındır

İyi forumlar

Dalsein

Üye
7 Ocak 2013
247
0
İstanbul
Önemli olan yaptığın işin lamerlik yada hackerlik olup olmaması depil, senin yapabiliyo olmandır ve kendini geliştirebilmendir hepimiz ıss rte ile başladık en başta ememklemedn koşmadık hiç birimiz ;) Birazdaha gayret ve birazda çaba il ebaşarılmıycak iş yoktur:RpS_wink: vee şimdide joomla acığı ile dewvam edebilirsin rte e ye göre daha profesyoneldir sonra da sql öğrenr ve kendini geliştimeye devam edersin

Joomla için;

www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/753216-joomla-dersi-videolu-anlatim-yeni-baslayanlar-icin.html?highlight=joomla+Ghost

Şunud ahiç unutma ki başkarlının seni gördüğü yerde değil, sen kendi nerde görüyorsan ordasındır

İyi forumlar
teşekkürler yardımların için yarında joomla deniyeceğim inşallah

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Kardeş Kendini Geliştir Devam Et Böyle Hackle Site Bayağı Sonra 1 Konuda Paylaş Hesini Ünün Artsın
Lamerlik Hackerlik Takma Şakasına Dedim Ben Yavaş Yavaş Hackerde Olabilirsin Neden Olmasın ? Kodlama Dillerini Öğren Falan c++ delphi c# vb6 vb.net sonrada html php vb. öğren geriside gelir böyle devam et
keylogger falan desen onlar kolay. böyle böyle devam. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.