yardım alamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
arkadaşlar ben siteden beş6 kez yardım istedim ama sorunların hiçbirine çözüm olacak bi cevap alamadım neden acabA

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
bu forumda kımse açtıgı yardım konusunda yardım alamama gıbı bır soz konusu olmamıstır demekkı sen yardım alacagın konuyu detaylı bırsekılde veya farklı bır sekılde açmayı başaramamıssın bence saygılar ama yıne varsa yardımlık bır konun aç herkez elınden gelının en ıyısını yapıcagına emınım

XxZipZipxX

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
337
0
karışık
Arkadaşım sonuç alabileceğin bir konu açmışsan muTLaka aLırsın ...
burda kaç kişi işi oLmadığı haLde insanLara yardım ediyor ... stüne üstlük sorunu çözdünüzmü die de soruyrolar ... ben ilk yardım isteğimde agitcan kardeşimden mesaj aldığımı biliyorum
"açtığınız ... konuda ki sorununuz çözüldü mğ die "
hehe böyle bi ilişki olan bi forumda bunu yazabiliyorsan ... sorunu bulup çözebilcek tek kişi sensin .. sorun sendedir diye düşünüyorum :S

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Kardeşim Sen Yardım Alacağın Konuda Sana Yardım Edilmeye Çalışılmıştır Fakat Sen Sonuçu Foruma Bildirmediğin İçin Herhalde Sorunun Ortadan Kaktı Düşünülerek Tekrar Yardım Etme Gereği Duyulmamıştır Ben Şuana Kadar Hangi Konuda Yardım İstediysem Hepsi Çözümlendi ;)

-ORKA-

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
282
0
millet işi düşünce burayı keşfedip yardım istiyo işini görüncede uçup gidiyo paylaşım yok yorum yok sora benımgibi user lerde yetkılı edasıyla yorum yapıyo bunun bi kotası olmalı
her çesit bolum var bıyere mutlaka bırseyler eklenır
sozum sana deıl konu açan sadece hür ortamda fıkrımı soledım solerımde okadar........

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
fetih saltanat programını kullandım sonra uyarı geldı programı kapatmamı soyledı wındows kapattım mynete girdim bilgisayar normalken dondu sonra kapattım açılırken yeni donanım veya yazılım hatası dedi açılmadı wista cd sini istedi onarmak için sonra tamamen kapattım normal baslat dedım mavı bı ekran uzerıne yarım ekranlık yazı geldı sonra geçti siyah ekrana kendi kendine bişeyler yaptı ve açıldı ama simdi cok yavas kapatınca acılmayacak dıye korkuyom ne olur bı yardım edın tskler simdiden

Sorun çözüldüğü için konu kapatılmıştır/ yavuzonder_135

bunun haricindede actıgın butun konulara yardım edilmiş ama sen beceremiosan suc biizm değil

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/blog-yardim-310082.html

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/hata-kodu-310358.html

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/internet-hizi-sorunu-314497.html

daha sorulan sorulara bile cvp vermısunuz ayrıca butun konularınız yardım almak için onun haricinde konu actıgınız yok sadece ısınız dusunce burdasınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.