[yardım] [crypter yazmak] [fud yapmak] [bunları öğrenmek istiyorum ]

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Arkadaşlar vb6 yı çok acemi şekilde öğrendim çalışmayan prolar yapıyorum ancak öyle buton resim falan var tıklayınca uyarı penceresi çıkıyor falan :D çok az kodları biliyorum kopyala yapıştır :D

Crypter yazmak istiyorum en önemliside bunu fud veya %90 üzeri ud çıkarmak

Anlatımlar videolar baktım baktım yapamadım bir türlü şöyle kesin ve güncel bir kaynak tavsiye edebilirmisiniz.

Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı hangi programlar gerekli ne ile ne yapıcam fud çıkarma yöntemleri bunu cryptere nasıl dökücem kodlar falan karmaşık geliyo biraz ama çabuk öğrenirim.

Yardım lütfen ...

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
Arkadaşlar vb6 yı çok acemi şekilde öğrendim çalışmayan prolar yapıyorum ancak öyle buton resim falan var tıklayınca uyarı penceresi çıkıyor falan :D çok az kodları biliyorum kopyala yapıştır :D

Crypter yazmak istiyorum en önemliside bunu fud veya %90 üzeri ud çıkarmak

Anlatımlar videolar baktım baktım yapamadım bir türlü şöyle kesin ve güncel bir kaynak tavsiye edebilirmisiniz.

Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı hangi programlar gerekli ne ile ne yapıcam fud çıkarma yöntemleri bunu cryptere nasıl dökücem kodlar falan karmaşık geliyo biraz ama çabuk öğrenirim.

Yardım lütfen ...

Senin düzeyine göre muhtemelen Visual Basic 6 ile başlamalısın daha sonra skin'ler yardımı ile form'unu güzelleştirirsin.Forumumuzda vb6 crypter kodları videolu anlatım ile birlikte mevcut gerisi sana kalmış :)
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.