yardim ederseniz sevinirim

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Bu dediğin :) Uzayda ağaç nasıl yetiştirilir sorusuna benzedi :D Yorma kafanı böyle şeylere , varsa derdin buradan dile getir sana fazlası ile yardımcı olacaktır THT ailesi...

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Sen onları değil, onlar seni bulur. :D

Adı üstünde Anonymous, yani Anonim, gizliler yani. Yolda yürüyen birini görsen o bile Anonymous üyesi çıkabilir yani ama kendilerini gizledikleri için gerisini anladın...

20 Eki 2013
54
0
Azerbaycan
Onlar bizi nasıl bulucak ? adımızı iletişim adresimizi bilmeden ?

Senin en yakın arkadaşın bile Anonymous ile çalışıyor olabilir daha ne uzatıyorsunuz? :D Cevabı verdim :D En yakın arkadaşınız sizin isminizi biliyordur zaten. :D

Hayir hic biri bilmiyor en yakin arkadasim bile Hacker oldugumu bilmiyor o yuzden anonymous-a katilmak istiyorum giziliyim super zaten benim bilgisayara baksan normal bir bilgisayar ama en derinde tum dosyalar orda ;)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Hayir hic biri bilmiyor en yakin arkadasim bile Hacker oldugumu bilmiyor o yuzden anonymous-a katilmak istiyorum giziliyim super zaten benim bilgisayara baksan normal bir bilgisayar ama en derinde tum dosyalar orda ;)

Anlamıyorsun hacker olduğunu bilmesine gerek yok zaten hacker dediğin gizli olur. Senin bilgilerini Anonymous biliyordur neden? Çünkü ANONYMOUS ile çalışan BİR ÇOK KİŞİ VAR, yani her türlü kişi Anonymous ile çalışıyor olabilir. Ve tabii ki bu kişi senin arkadaşınsa senin bilgilerini biliyordur. Hacker olman olmaman önemli değil ismini bilseler kim olduğun ortaya çıkar zaten bu yüzden seni bulurlar sonuçta arkadaşların senin bulunduğun yeri biliyorlar.

Yani fazla abartmayın. Anonymous ile çalışan bir arkadaşın olabilir ve oda senin kim olduğunu bildiği için anonymous'a gönderir ve onlarda bu durumu görürse seni bulurlar. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.