Yardım Edin[Potansiyel Zararlı site Vb.gönderi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xHeadShoTx

Üye
12 Haz 2011
133
0
Arkadaşlar bu aralar firefox opera safari chorome hangisini denersek deniyim malwarebytes uyarı atıyor.

Uyarıda potnsiyel zararlı siteye erişim engellendi vb.Birşeyler yazıyor resmini aşağıda koydum.
Acil yardım edin.Keylogger vb.birşey değildir umarım.Lütfen yardım edin çok korkuyorum.

Lütfen yardım edin

xHeadShoTx

Üye
12 Haz 2011
133
0
Forumla alakalı herhangi bi sıkıntı yok .
Problem sende.

Forum ile alakalı birşey değil zaten.
Ben konuyu açmaya giderken yine çıkmıştı resmini çektim.
Firefoxa girdiğimdede oluyor hepsinde var.Bbu yüzden yardım istedim.
2.madem bilişim kıt ı diyeceksin yardımcı olmak için konuya girmene gerek yok ;)Ben kendi kendime yardım beklerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.