YARDIM Forum kurmak istiyorum YARDIM

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
Arkadaşlar bir forum kuracağım iceriği hack-hile paylaşımları olacak . Sizce hangi bilişimden almalıyım ?

Biliyorum firmaların genelinde yasak hack formu kurmak .

vps + host + domain alacağım param var

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Yabancı lokasyonlarda bu yasaldır. Fransız alırsan sunucuyu, hack forumu kurabilirsin çünkü yasaldır. (Öyle biliyorum.) Başka hangi ülkelerde yasaldır bilmiyorum. :) Tek bildiğim Fransa. Fazla ilgilenmiyorum host ile ben :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacan reis hangi firma işte ? kime sorsam öyle diyor yok mu şurası verir diyebileceğiniz bir firma ?
Cok arastırdım 3 gündür heryeri arastırıyorum bulamadım

Shared Hosting
** Yıldız StableHost İndirim Kodu WHTLOVE Oran %50 (TR'ye hizmet veren siteler için sipariş aşamasında Amsterdam/Hollanda sunucusunu seçerseniz erişim daha hızlı olacaktır.)
**** Yıldız MDDHosting İndirim Kodu WHT50 Oran %50
*** Yıldız ThisWebHost İndirim Kodu TP7YL5R9BC3H Oran %50 (28 Nisan 2014'e kadar geçerli) (TR'ye hizmet veren siteler için sipariş aşamasında Europe - UK sunucusunu seçerseniz erişim daha hızlı olacaktır.)

(İndirim kuponları uzun süreli (örneğin 1 yıllık veya da uzun süreli) periyodlarda daha verimli oluyor. Örneğin 1 aylık sipariş verdiğinizde ertesi ay indirimsiz olarak devam etmek durumunda kalıyorsunuz.)

Reseller Hosting
Bana göre reseller hosting kavramı miadını tamamladığı için bir önerim yok. Küçük/orta ölçekli 3-5 site host edecekseniz Shared Hosting (AddOn Domain özelliği ile tek hesapta birden çok site barındırabilirsiniz) ihtiyacınızı karşılar. Yine de reseller almak isterseniz, yukarıdaki shared hosting hizmeti veren firmalardan alabilirsiniz.

Çok yüksek hitli siteler host edecekseniz VPS/Dedicated sizin ihtiyacınızı karşılar.

VPS Hosting
Digital Ocean (Unmanaged)
Linode (Unmanaged)
RamNode (Unmanaged)
KnownHost (Managed)
SolaDrive (Managed)
EuroVPS (Unmanaged & Managed)

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Son düzenleme:

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
Shared Hosting
** Yıldız StableHost İndirim Kodu WHTLOVE Oran %50 (TR'ye hizmet veren siteler için sipariş aşamasında Amsterdam/Hollanda sunucusunu seçerseniz erişim daha hızlı olacaktır.)
**** Yıldız MDDHosting İndirim Kodu WHT50 Oran %50
*** Yıldız ThisWebHost İndirim Kodu TP7YL5R9BC3H Oran %50 (28 Nisan 2014'e kadar geçerli) (TR'ye hizmet veren siteler için sipariş aşamasında Europe - UK sunucusunu seçerseniz erişim daha hızlı olacaktır.)

..............

reis onlarda izin vermiyolar var mı aklında olan başka bir firma

ByMakrofaj

Üye
7 May 2014
117
0
Bana kalırsa S4cuRıTy EneMy 'den al :D Adam hacker zaten destekde çıkar sana fiyatlarda cazip :trl Siteyi kurabilirsen benimle iletişime geçebilirsin, Vbulettin-MyBB hakkında yardımcı olabilirim her sorununda :)

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Türk hostinglerinden sakın alma eğer içeriği öyle olucaksa.
Yoksa belli bir büyümeden sonra sitenin kapanma olasılığı çok yüksek olur ve zaten Türkiye şartlarında bu tür siteler yasak.

// Saygılar BekoDark

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.