Yardım Lazım 1 Dk bakabilirmisiniz ?

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
Beyler ben yeni sayılırım bana yardımcı olmak isteyen biri varsa skype gelmesini rica ediyorum hem tanışırız hemde fikir alışverişi yaparız JackSparrow bana yardımcı oluyo ama şu an işi çıktığı için yardımcı olamıyo bana tecrübeliyim diyebilen biri lazım eğer varsa

skype ID: Edit TheKar1zma: İletişim Adresi Vermek Yasaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Bu Şekilde konular açmayın yardım istiyorsanız konu içeriğini düzgün yazın bilen arkadaşlar buradan yardımcı olurlar ve herhangi bir şekilde üyelerin iletişi adresi paylaşması YASAKTIR

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.