[yardim]mesaj olarak gelen mesaj lutfen bakarmisiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeIIspawn

Üye
2 Eyl 2008
66
0
Dikkat Heryerde.!
Merheba THT Halkı;

Bugun (06.03.11) Saat 18.00 da "Yasal Takip" Diye Bir Mesaj Geldi Mesaj da;

"354256046xxxxxx IMEI NUMARASI KLONLANMISTIR.CIHAZ 30 GUN ICINDE KAPATILACAKTIR,SATIN ALDIGINIZ YERE BASVURUNUNUZ"

Diye Yazıyor Telefon Markası Nokia 1100 bunu alalı 5-6 sene olmustur nerden aldıgımı nerden bilim hatırlamıyorum bile.Bu mesajı dikkate alıp bir tel ciye mi gidim yoksa dikkate almim sallayıp gecsemmi?

Bilgisi Olan Bir Yazsın..Bu Mesaj Ailemdki tum kişilere qeldi.Acaba Sadece Bize Ozel Bişemi Bir Yardımcı Olurmusunuz..

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Kardeşim internet üzerinden atılan mesajlarda isim değiştirebiliyorsunuz.
Bence dikkate almayın ailenizdeki herkeze gelsiyse.
Numaranı ver ben yasal takip adına mesaj atim sana :D
Bunlar boş işler ..BENCE !

HeIIspawn

Üye
2 Eyl 2008
66
0
Dikkat Heryerde.!
Yani Herhangi Bir Sorun Olmaz Dimi.Aklımı karıstıran Sey "Aldıgınız Yere Basvurun Diyor" eger arakdaslarımın biri atsa bile boyle neden bir not yazsın ki nese komutanım seni dinlim almim dikkate.En Azından Biri Cesaret verdi tesekurler iyi forumlar..

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
her ihtimale karşı bir telefoncuya gidip telefonunuzun IMEI numarasının kopyalanıp kopyalanmadığına bir baktırın kopyalandıysa mesajda yazdığı gibi kapanır..

djkorkusuz

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
300
0
DüZCe
hiç bşey olmaz kardeşş...
telefonn kaçaksa falan gelio o mesaj bide bazı dolandırıcılar var onlardan geliolar bugün babamada geldi ona benzer numara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.