Yardım virüs

Senkroom

Yeni üye
5 Tem 2014
11
0
Arkadaşlar merhaba direk konuya geliyim bilgisayarımda virüs var ama bulamıyorum tarayıcılardan interneti kapatıyor moziila opera chrome hepsinde ama normal bi yerden girerken (Combatarms) giriyor ama tarayıcılardan bağlı değilsiniz diyor Cat5 de sorun yok ve işlemcim çok zorlanıyor sürekli

Pc özelliklerim
Ram: ddr3 6 gb
Ekran kartı: 2 gb 128 bit
İşlemci :3.0 Ghz

arkada çok fazla işlem yok ram'in 1 gb ı bile kullanılmıyor fakat işlemcim %100 yardım edin avast ile tarama yapınca bişey bulmuyor

Rasit1907

Üye
3 Tem 2014
114
0
Arkadaşlar merhaba direk konuya geliyim bilgisayarımda virüs var ama bulamıyorum tarayıcılardan interneti kapatıyor moziila opera chrome hepsinde ama normal bi yerden girerken (Combatarms) giriyor ama tarayıcılardan bağlı değilsiniz diyor Cat5 de sorun yok ve işlemcim çok zorlanıyor sürekli

Pc özelliklerim
Ram: ddr3 6 gb
Ekran kartı: 2 gb 128 bit
İşlemci :3.0 Ghz

arkada çok fazla işlem yok ram'in 1 gb ı bile kullanılmıyor fakat işlemcim %100 yardım edin avast ile tarama yapınca bişey bulmuyor

işlemcin mi zorlanıryor ? watch dogs falan mı indirdin crackli . virüs olduğunu duymultum böyle şeyler yaparak . senin üstünden para kazanıyor.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
İnterneti kapatıyor derken? Bağlantımı kesiliyor, yoksa browserlar mı kapanıyor aniden? Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla işlemci de aşırı ısınıyor, bu da zorlanma yapıyor ve %100 modunda çalışıyor. İşlemciyi zorlayacak derecede windows arka planda çalışan uygulamaları kaldırmanız, donanımı bir nevi rahatlatacaktır. Özellikle çalışan büyük boyutlu bir güvenlik program yüklüyse bu da sebebiyet verebilir.

Fanların temiz olduğunu da kontrol ederseniz iyi olur, bilgisayarın temiz hava akışı sağlaması da işlemciyi rahatlatacaktır. Bu bakımı kendiniz yapamaz iseniz bir teknik servise ***ürüp işlemciye termal macun sürdürmek en doğru yöntem olacaktır.

Senkroom

Yeni üye
5 Tem 2014
11
0
İnterneti kapatıyor derken? Bağlantımı kesiliyor, yoksa browserlar mı kapanıyor aniden? Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla işlemci de aşırı ısınıyor, bu da zorlanma yapıyor ve %100 modunda çalışıyor. İşlemciyi zorlayacak derecede windows arka planda çalışan uygulamaları kaldırmanız, donanımı bir nevi rahatlatacaktır. Özellikle çalışan büyük boyutlu bir güvenlik program yüklüyse bu da sebebiyet verebilir.

Fanların temiz olduğunu da kontrol ederseniz iyi olur, bilgisayarın temiz hava akışı sağlaması da işlemciyi rahatlatacaktır. Bu bakımı kendiniz yapamaz iseniz bir teknik servise ***ürüp işlemciye termal macun sürdürmek en doğru yöntem olacaktır.

bilişim bölümünü okuyorum temizliğini kendim halledebiliyorum arkada büyük boyutlu birşey çalışmıyor
72EPnL

bu şekilde oluyor

Rasit1907

Üye
3 Tem 2014
114
0

termal macun sürmekte ne varki :D teknik sevise ***türmeye gerek yok.
ortasaına çaprazlar a az sağa sola az yukarı aşşağı az ortada kararında sürülük fan ile baskıyla plakaya yayılıcak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.