[yardim]web hackdekİ komutanlarin dİkkatine..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeIIspawn

Üye
2 Eyl 2008
66
0
Dikkat Heryerde.!
Merheba THT Halkı;

Tüm Hack Konularına Nerdeyse Baktim,Baktım Ama Bos Bakmadım Hepsini Denedim.Hack Videoları Surekli Hazır Bir Bicimde Video Cekici Tarafından Hazırlanmıs ve Hazır Bir Bicimde Cekilmis Tamam EYW ama Biz İstedigimiz Siteyi Hacklemiyoruz.Hack Videolarında Surekli GooGle Amcamız Aracılıgıyla Yapıyorz.Hack Videoların Faydası Oldumu Evet Oldu Allah Razı Olsun ama Buyuk Bir Sorun Var.Hacklicegimiz Sitenin Acıgını Bulamıyorz Bir Cok Arkadasımız Bulamıyor ama Ben Artık Buna Son Verip Boyle Bir Konu Actim Lutfen Web Hack deki Komutanlarım Lutfen Bir Yardımcı Olun..

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Hedef site hacklemek her baba yiğidin harcı değil ne yazık ki :)
Siz o videoları izleyecek tüm açıkları öğrenecek ve uygulayacaksınız.
Zaten hepsini öğrendikten sonra hedef sitede açıkları farkedip hackleyebileceksiniz.

HeIIspawn

Üye
2 Eyl 2008
66
0
Dikkat Heryerde.!
Ustad Saka Maka Butun Videoları İndirdim Teker Teker İzledim ve Uyguladım.Videoda Yapılması Gereken Acıkları Elimizle Koymus Gibi Buluorz ama İstedigim Hedef Sitediki Tum id ve Şifreler.Forumda Bu Konu ile İlgili Hic Bir Hack Videosu Bulamadım.Hedef Siten Sıradan KnightOnline Web Sitesi.

[Eger Musaidseniz Sizinle İrtibata Gecsem Olurmu 1 Haftadan Beri Uykusuz Kalarak Bu Konu Hakkında Bilgi Arastırıorum ve Hic BuLamıyorum..]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.