Yardım!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xvolkapx

Üye
16 Eyl 2009
136
0
Arkadaşalr ben net hızlandırıcı bir program indirdim programı kuruyordum firefoxsu kapat dedi bende kapattım neyse program yükleniyordu hata verdi bende kapattım programı sildim pcyi yeniden başlattım pc açıldıktan sonra firefox hata verdi dedi hiç firefoxsu açmadan ardından bex hatası verdi pcde antivirüs programı yoktu bende windows defenderden tarattım hiçbirşey çıkmadı ardından görev yöneticisi>işlemlerden 3 tane rudll.32 dosyasının açık olduğunu gördüm ve o işlemleri kapattım ardından firefoxa girdim altta görev çubuğunu başında sarı bir çizgi gördüm ve bu çizgiyi ekran kaplı olan xer klasörde buldum sorun nedir acaba virüsmü girdi pcme?? Her ne olduysa o programı yüklerken oldu

23idw5j.jpg

BAKIN İŞTE BAŞLATIN ÜSTÜNDE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.