yardım

ahmet1939

Katılımcı Üye
23 Ocak 2012
543
0
bilgisayarımda amd radeon hd8730m ekran kartı var.amd nin sitesinden en guncel drıveri indirdim(yada ben oyle zannediyorum)kurdum,birde kuduktan sonra ufak bır hata mesajı geldi,tekrar yenıden baslattım su an agıt yoneticisine girdiğimde ekran kartım amd radeon 8730m yerine amd radeon 8500m\8700m olrak gorunuyor
yanlıs drivermi yuklemisim

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Bak Kardesım Sana Drıver Yuklemenın Basıt Bır Yolunu Gostereyım
Öncelıkle Aygıt Yöneticisini Aç
Ve İstediğin Aygıtın Uzerıne Saq Tıkla Ve Sürücü Yazılımını Güncelleştiri Tıkla;
Sürücü Yazılımını Otomatik Olarak Seçi Tıkla
Windows Update Gereklı Sıtelerden Senın Surucune Uygun En Guncel Drıverı Yukleyecektır

ahmet1939

Katılımcı Üye
23 Ocak 2012
543
0
Bak Kardesım Sana Drıver Yuklemenın Basıt Bır Yolunu Gostereyım
Öncelıkle Aygıt Yöneticisini Aç
Ve İstediğin Aygıtın Uzerıne Saq Tıkla Ve Sürücü Yazılımını Güncelleştiri Tıkla;
Sürücü Yazılımını Otomatik Olarak Seçi Tıkla
Windows Update Gereklı Sıtelerden Senın Surucune Uygun En Guncel Drıverı Yukleyecektır

bulunmadı dıyor hocam

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Şayet bu tür bi durumla karşı karşıyaysanız, Slim Drivers adlı programı kullanmanızı öneririm. Program üçretsiz bir driver yükleme yardımcısıdır. Sisteminizde bulunan ekran kartı dahilinde tüm sürücülerinizin driverlarını otomatik olarak bulur ve yükler-günceller.

Lakin ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Şayet windows 8.1 kullanıcısı iseniz ekran kartı driverinda sorun yaşamanız beklendik bir durumdur. Nedeni ise, AMD şirketi henüz W. 8.1 için olan ekran kartı sürücülerini piyasaya sunmadı.

W 8.1 kullanıcı değilseniz Slim Drivers adlı programlar sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Son olarak da, Slim Drivers adlı programı sisteminize kurmadan önce, sisteminize kurmuş olduğunuz ekran kartı sürücünüzün driverinı kaldırıp, bilgisayarınızı yeniden başlatmayı ihmal etmeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.