Yardımlarınızı bekliyorum Site Çökertme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyFires

Üye
24 Ağu 2011
216
0
Arkadaşlar ben iss açıklı bir site buldum fakat index atarken dosyaların bir kısmını veya tamamını kopyalarken hata oluştu diyor sebebi ne olabilir yardım edebilirmisiniz lütfen acil.

|TurKs StrongLy|

Kıdemli Üye
26 Şub 2012
2,009
5
Başlıkta Site Çökertme Yazmışsınız? Bu Belirttiğiniz Mesele Site Hacking İşidir.

İndexinizi Not Defteri İle Açın. Sonra index.htm , index.html , default.htm , default.html , index.asp , default.asp olarak Toplamda 6 Adet Olcauk Şekilde Kaydetin Açıkla Girince Sunucu Dosyasına Atınız. Asp'ler Hata verirse Önemli Değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.