Yasaklara Uyun!

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Merhabalar;

Bu ara aşağıdaki örnek PM'lerin geliş yoğunluğu bir tık artmaya başladı;
XXXX' Alıntı:
İyi günler mareşalim 15 dakika kadar önce forumda bir konu açıldı ve steam csgo verileceği söylendi konuştuk anlaştık ve parayı gönderdim 10 TL Ama vermiyeceğini söyledi daha sonrasında engelledi lütfen gereği yapılsın ve sadece banlanmakla kalmasın gerekirse ticket atıcağım Siber Suçlara !

Lütfen Yardımcı Olun Dolandırıldım Biliyorum Ticaret Yasak Ama ... :(

Sürekli uyarıyoruz sizlere, üstteki olaylar nedeniyle üyeler arası ticaret yaptırmıyoruz, güvenmeyin, YASAK! sorumluluğu size ait eğer yaparsanız da. Boşuna tehdit etmeyin karşı tarafı seni yönetime şikayet ederim diye, kuralları çiğnediniz diye "olsun kuralları salla, gel senin paranı kurtaralım" demeyeceğiz, çünkü bu işin sonu yok.

Tekrar uyarmış olalım, burada on binlerce insan var ve her gün binlercesi giriş yapıyor, üyelikleri 24 saat açtığımız anda saçlarımız ağarıyor resmen ayıklamak için sapla samanı, ona rağmen insan zeki bir varlık, filtrelerimizden geçenler, doğru yoldan ayrılanlar oluyor, bizler de medyum değiliz, ayırt edemiyoruz bu kişileri.

Dolandırılmayın, dolandırılırsanız da bizlere PM atmayın, yasak olduğunu bile bile yaptığınız hataya rağmen hakkınızı arama gayesinde iseniz polise başvurunuz, polis bizden talep ettiği takdirde, ilgili üyeliğin IP bilgileri ve Log kayıtlarını teslim ediyoruz.

Yine de, böyle uğraşlara gireceğinize kurallara uyun, unutmayın;

bedava peynir sadece fare kapanında olur!

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.