Yazdığım Kitap İçin Kapak Tasarımı

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
P67q5d.jpg

Görüşlerinizi iletirseniz sevinirim.

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
Beyaz yazı daha okunaklı olabilir :)

Fotoğrafın daha büyük hali bu : http://i.hizliresim.com/P67q5d.jpg

Fotoğraf olduğu için biraz okunaksız ama eğer olurda bir gün kitabı bastırırsam,gayet okunaklı olacağından yanayım.Görüşün için teşekkürler :)

Bence arkaplana ayakkabı resmi koymak yerine internet ile ilgili başka bir resim koyabilirsin.

Düşüneceğim bunu.Görüşün için teşekkürler :)

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Güzel tasarım olmuş. Beğendim. Bende arkadaşa katılıyorum, beyaz yazı olsa daha iyi olabilir. Zamanında bende yazmıştım siyah kapak üzerine beyaz yazı daha göz alıcı olabilir.

Başarılar ( :

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
tasarım güzel o yazı biraz daha değişik font olabilirdi kitap yazmak kolay deil başarılar :)

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.