yazıcı kopyalama problemi çok acil

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
bugün samsung m2070 yazıcı adım kopyalama özelliği var ama tam istediğim gibi kullanamıyorum

soruna geçeyim. ben elimde örneğin 50 adet sayfa var bu sayfaların ön sayfalarını alıp başka kağıda arkalı önlü nasıl kopyalarım?

2. soru ise ben arkalı önlü nasıl koyalama yaparım yani arkalı önlü kopyalayım arkalı önlü kağıda kopyalama nasıl yaparım?

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
doğru peki 1. soru nasıl olcak :D kitapçık baskısı seçeneği var nomalde ama kopyalamada etkin olmuyor ben onun gibi istiyorum. örneğin elimde 4 sayfa var ön yüzleri dolu arka yüzleri boş ben bunu kopyalayım ön yüzlerini alıp diğer sayfaya arkalı önlü olmasını isityorum yani çıktı 2 sayfa olacak
1. soru daha önemli aslında yazıcıyı alma nedenim o

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.