Yazılım Hakkında Öneri

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Öncelikle hepiize hayırlı geceler dilerim.

Ben php,asp.net,html,javascript,c#,c++ bilen bir kardeşinizim daha önceleri sosyal medya üzerinden kendi scriptlerim le hesap patlatırdım falan. Ama şimdi bana boş geliyor sizce ne yapmalıyım ? Nasıl bir yol izlemeliyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

arifcitil19

Yeni üye
24 Mar 2015
49
0
İyi niyetli olmakla başlayabilirsiniz, topluma katkıda bulunacak projeler düşünebilirsin, inanılmaz ihtiyaç olduğunu biliyorsunuz

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Çok Kaliteli Toollar Yazip Satabilirsiniz Veyahut Sitelerin Kodlamasini Yapabilirsiniz

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
İnstagramda bi sayfa açıp açıklamana şikayet üzerine hesap kapatılır vb. yaz
Tüm ünlü sayfaların yorumlarınada yaz dm'den gelen şikayet edilen hesapları gözden geçir
Dini ve milli değerlere hakaret eden sayfaları ister kapatırsın istersende çalarsın
Hem de yararlı birşey olur bu

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Dediğiniz gibi zaten C# ile C++ biliyorsanız. Şu anda başınızı kasiyacak vaktinizin olmaması lazımdı. En ufak bir örneği ile burada ki sektör aylık 7,500€ aylık veriyor c++'cilara. Hiç olmadı forumda makaleler yazarak bizlerinde bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Öğrenmek, kendinizi geliştirmek istiyorsanız;

Sürekli proje yapıp, design pattern vesaire vesaire araştırarak öğrenebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.