yazılım yardim

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Arkadaşlar bnm aklımda bi proje var addmefast gibi olucak bcvc link eklicek şahıslar ve birbirlerinin linklerine tıklayarak puan kazanacakları bir program otomatik tiklayabilir boyle birşey yapilabilirmi nasıl yapılır birde bunu yapmak hukuki acidan bir sorun çıkarabilir mi lütfen yardim

WhiTeHaTOK

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
713
0
Hukuki açıdan bir sorun çıkarmaz php ve veri tabanı yönetimi öğrenmelisin ardından her yapılan işte verilecek puan değeri gibi algoritmalar oluturmalısın ardından siteyi kurmalısın ve ödemei yöntemi için en kolay paypal hesabıdır kendine bir paypal hesabı oluşturmalısın ardından da bu hesaba kredi kartını yükleyip belirli bi miktar paypalda tutmalısın verdiğin limiti kullanıcılar doldurduğunda ödemesini yapmalısın tabi bu reklamları alman için reklam vermek isteyen firmalarla anlaşmalısın.

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Hukuki açıdan bir sorun çıkarmaz php ve veri tabanı yönetimi öğrenmelisin ardından her yapılan işte verilecek puan değeri gibi algoritmalar oluturmalısın ardından siteyi kurmalısın ve ödemei yöntemi için en kolay paypal hesabıdır kendine bir paypal hesabı oluşturmalısın ardından da bu hesaba kredi kartını yükleyip belirli bi miktar paypalda tutmalısın verdiğin limiti kullanıcılar doldurduğunda ödemesini yapmalısın tabi bu reklamları alman için reklam vermek isteyen firmalarla anlaşmalısın.

Cok guzel anlatmis.Dostum belirli bi kazanci gecersen sirket + vergi zorunlu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.