yazılımcı olmak _?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hack hunter

Katılımcı Üye
24 Şub 2011
499
0
cyber city
arkadşalr kendimi yazlıma vermek istiyorum hangi dilden başlmalıyım sıfırdan ama amcım propfesyonel olmak hobi olrak takılmıyorum yardım edin şimdidien teşekkürler :D

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Merhaba ,
Sana benim izlediğim yolları söyliyim . ,
Öncelikle vb 6 dan başlamalısın , 2 hafta sonra vb.nete geçmelisin .
1 2 ay bu sana bağlı , sonra delphi ye geçebilrsin , delphiyde öğrendkten sonra , Konsol dillerne geçelisin c++ dlleri . asıl dil c++ dilleridir.
python dili bu yukarda saydıklarımın tamamen tersine işleyen bir dildir.
Cok Farklı bişey . hiç başlama ona .
ben bile blmiyorum :)

ZiqoR

Uzman üye
19 Haz 2010
1,171
0
Mersin
Visual Basic'ten Başlarsan;
Forumda öğretici konular var.
Hemde forumda Visual Basic kullanan ve bilen kişi sayısı diğerlerine göre fazla olduğu için çabuk öğrenirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.