Yeni bilgisayar %0 kullanılabilir (prize takılı, dolmuyor) hatası yardım!!

23 Eyl 2012
72
0
Merhaba arkadaslar yeni asus k555ub freedos bilgisayar aldım win8 kurdum %0 kullanilabilir prize takılı dolmuyor hatası veriyor bi turlu duzeltemedim yardım lütfen.

23 Eyl 2012
72
0
İnternet üzerinden ebrar bilgisayardan aldım onlara da bildirmiştir sorunu mesaj geldi simdi windows 10 kullanmam gerektiğini söyledi şuan win10 bulmaya gidiyorum evde internet yok

mustiyy07

Üye
20 Haz 2013
178
0
28
Türkiye
Hatan büyük ihtimalle işletim sisteminden kaynaklı bazen o hatayı verebiliyor ama en mantıklısı servisine vermen tekrar. İşletim sistemini Windows 10 yaparsan yada Windows 7 düzelicektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.