yeni bir site icin hangisi daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazy2354

Üye
11 Şub 2011
140
0
Den Haag/ NL
site ismine tam karar vermedim fakat siteyi karistira bilirim mesale yukarida bir bolume tiklayinca sohbet yerine bir yere tiklayinca oyun bolumune bir yere tiklayinca foruma bir yerede tiklayinca program bolume girme

bu 4 unu bir arada yapmayi dusunuyorum fakat hemen degil yavas yavas

birde bunlari dordu bir arada olurmu ?

paket ler icin se

https://tik.lat/pbpSQ

burdan profesyonel bolumu mu

yoksa

Web Hosting Paketi - HTML D

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
özkula profesyonel daha ucuza denk gelyor hemde aylık trafiği alanı bakımından öbürüne kat kat basyor :) bence özkulayı kullan.ayrıca dediğini cevaplim hayır herhangi farklı ücret ödemen gerekmez zaten sen burda hostingi alırken içinde site uzantısına kdr alyosun.bu sadece server diil yani

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Senin istedigin forum acmak, 4 bir arada tabi olur :) ve ozkula tavsiye ediyorum. Eger kurmakta felan zorluk cekersen yardim ederiz her daim. kolay gelsin selametle

crazy2354

Üye
11 Şub 2011
140
0
Den Haag/ NL
2 nizede tskler diger ishs ile konustum avrupa satisi yok ben turkiyede yasamiyorum euro olarakda veremiyorum simdi ozkula ile konusayim evet ozkulla da baya fark var . o 4 u yaparsam site heralde illaki tutar fakat yapmak baya zaman alir

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
Sana tavsiyem webadam.com'a bir bakman ben kullanıyorum ve oldukça kaliteli ayrıca cpanel sayesinde mybb vs. gibi hazır scriptleri 1-2 dakikada kurabilirsiniz.

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
2 nizede tskler diger ishs ile konustum avrupa satisi yok ben turkiyede yasamiyorum euro olarakda veremiyorum simdi ozkula ile konusayim evet ozkulla da baya fark var . o 4 u yaparsam site heralde illaki tutar fakat yapmak baya zaman alir

Ben yurt disinda italiada yasiyorum ve odemeleri paypay uzerinden kolaylikca yatirabiliyorum, istersen kendine bir paypal acmayi dene :)

crazy2354

Üye
11 Şub 2011
140
0
Den Haag/ NL
paypal aciyorumda hesabina 1 euro mu ne gonder diyor kredi karti yok nasil yapcam bende cozemedim turkiyeye gidince ptt den denicem mecburi :)

sarkos o sitede webhosting de

60
TL
Yıllık
Yazılımcı Paketi

4 mb mi alan veriyor 4gb mi anlamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.