YENİ donanım kuruyoruz...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
Arkadaşlar bnm makina belli.:.CAsper omega duo
anakart =
MSI G31M3-F (7528-010) G31 Sc775 Intel Uyumlu
işlemci = intel pentium dual Cpu 2.00 ghz E2180
veri aktarım hızı = 2.02
ekran kartı = 512 BM ati redeon HD 2400 pro (256 paylaşımlı)
ram = 1gB DD' 667Mhz (markasını bilmiyorum)
HDD = 140GB
Gördünüz gibi pc ceset!

============eklencek===========
1gb ram in yanına 2gb kingston ddr2 667mhz (TOPLAM 3GB OLÇAK biçimde )
ekran kartınıda 1024 çıkarçam ama marka ve model olarak fikrim yok
en az 250gb HDD takıcam

bu donanımlar uyarmı ve tavsiye edebilçeniz markalar varmı ben araştırdım ama yinede sorayım dedim ne demişler 1000gb olsun yinede 1gb olana sor fiyatları çok uçuk olmassa sevinirm şmdiden Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.