Yeni ekran kartı almak istiyorum

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
yeni ekran kartı almak istiyorum

zotac sadece marka model ?

ZOTAC Ekran Kartları Nvidia ve Ati Ekran Kartı Modelleri - Vatan Bilgisayar

acttr
acttr
acttr
acttr

commentr34

Üye
15 May 2014
55
0
istanbul
benım kardeşim masaüstü bilgisayarına aldı bu ekran kartını amd hd5570 bilgisayarı senin ki gibi eski sistem var 2 gb ram falan ama bu ekran kartı ile nfs rivals kadar açtı ben al demiyorum sadece bir tavsiyemdir

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
PCI Express 2.0 ile uyumlu tüm ekran kartı modelleri anakartına uyacaktır. Google'da PCI Express 2.0 uyumlu ekran kartları diye arattığında karşına sayısız ürün çıkacaktır. Gerisi bütçene ve sana kalmış.

commentr34

Üye
15 May 2014
55
0
istanbul
kardeşim bulabilirsen al derim çok fazla bi para da istemiyor biz çıktıgında 150 tl almış olmamız lazımdı iş görür bi ekran kartıdır çokda fazla uçmaya gerek yok zaten kardeşim sen alcan 2 gün sonra başka versiyonları çıkacak zaten

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Kardeşim sen konuda ekran kartı tavsiye istemişsin, bunun içinde sistem özelliklerini belirtmişsin. Bende sana anakartına hangi ekran kartının hangi slot ile uyumlu olduğunu belirtmişim. Senin verdiğin yanıtlar ve konuyu nereye çekmeye çalıştığını anlamak güç. Bu konuda bilginin olmadığını veya anlamadığını belirtmen kafi. İşlemcinin yanması apayrı bir olay. Öyle bir sorunun var ise ayrı bir başlıkta belirtirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.