Yeni Instagram hesabı oluşturamıyorum

Turkuaz999

Üye
21 Mar 2015
54
6
Arkadaşlar saatler oldu hala yapamıyorum. Temp mail kabul ediyor Ancak doğrulama mailini girdiğimde hata oluştu uyarısı alıyorum.Nette araştırdım vpn kullan yazmışları kullanıyorum gene sonuç aynı. Instagramdan yeni hesap oluşturmak mümkün mü?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkuaz999

Üye
21 Mar 2015
54
6
Ben bilgisayarımdan açmaya çalıştım zaten.
Yeni gmail açamıyorum.Sürekli telefon numarası istiyor.Eskiden haftada 1 de olsa açardım.
Random mail derken temp mail kastettiniz sanırım.Evet kullanıyorum kabul ediyor hatta doğrulama kodu da geliyor ancak doğrulamaya çalışınca "Bir hata oluştu tekrar deneyiniz" uyarısını alıyorum.

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
620
686
Merhaba

Simdi Durum şöyle işliyor. İnstagram kendisini korumaya yapısına sahip bir uygulama. Yani sen o korumayı aşman zor farklı mailler kullanarak her istedigin zaman kolay kolay hesap acamazsın çnceden aclıyordu biliyorum ama artık o iş yok oldu 1 hafta ibi bir süre bekleyip ondan sonra devam edebilirsin.

erlaky

Asistan Moderatör
19 May 2024
44
11
Arkadaşlar saatler oldu hala yapamıyorum. Temp mail kabul ediyor Ancak doğrulama mailini girdiğimde hata oluştu uyarısı alıyorum.Nette araştırdım vpn kullan yazmışları kullanıyorum gene sonuç aynı. Instagramdan yeni hesap oluşturmak mümkün mü?
Yeni metaya geçildikten sonra baya zorla yapılan bir işlem üstte ki Kullanıcının da belirttiği gibi eskiden çok kolay açılıyordu tavsiyem şudur bir süre deneme yapmayıp VPN gibi işlemler de etki alanına giriyorsa ki bence kullanımı daha iyi olur hesap açarken Singapur gibi konumlara bağlanıp Tekrardan açmayı denemeni isteyeceğim Gmail İle İnstagram arasında bir anlaşma varsa örneğin yeni açılan bir Gmail hesabı Benim Programımdan hesap açamasın 1 ay geçtikten sonra açabilsin gibi bir şey varsa tabi ki olmaz ama olmadığını düşünüyorum yani demek istediğim bir süre bekleyip yani bu tahmini 10 dakika da olabilir 1 saat kadar da olabilir son denediğiniz Gmail üzerinden VPN ile Singapur vb altyapısı güçlü olan konumlara bağlanıp denemeniz.

Turkuaz999

Üye
21 Mar 2015
54
6
Yeni metaya geçildikten sonra baya zorla yapılan bir işlem üstte ki Kullanıcının da belirttiği gibi eskiden çok kolay açılıyordu tavsiyem şudur bir süre deneme yapmayıp VPN gibi işlemler de etki alanına giriyorsa ki bence kullanımı daha iyi olur hesap açarken Singapur gibi konumlara bağlanıp Tekrardan açmayı denemeni isteyeceğim Gmail İle İnstagram arasında bir anlaşma varsa örneğin yeni açılan bir Gmail hesabı Benim Programımdan hesap açamasın 1 ay geçtikten sonra açabilsin gibi bir şey varsa tabi ki olmaz ama olmadığını düşünüyorum yani demek istediğim bir süre bekleyip yani bu tahmini 10 dakika da olabilir 1 saat kadar da olabilir son denediğiniz Gmail üzerinden VPN ile Singapur vb altyapısı güçlü olan konumlara bağlanıp denemeniz.
Operanın vpn ile denedim olmadı.Singapur için eklenti olarak indirebilirim operanın eklentilerinde vpn singapur lokasyonlu olanı vardır.Pek işe yarayacağına inanmıyorum ama denicem.Teşekkürler.
Bu arada şunu sormak istiyorum: Siz açabiliyor musunuz birden fazla instagram hesabı?

erlaky

Asistan Moderatör
19 May 2024
44
11
Operanın vpn ile denedim olmadı.Singapur için eklenti olarak indirebilirim operanın eklentilerinde vpn singapur lokasyonlu olanı vardır.Pek işe yarayacağına inanmıyorum ama denicem.Teşekkürler.
Bu arada şunu sormak istiyorum: Siz açabiliyor musunuz birden fazla instagram hesabı?
Valla denemedim hiç ama telefon üzerinden 5 tane açmışlığım var aynı gmaile 3 4 5 tane hesap açıyordum bir sıkıntı da olmuyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.