Yeni Kasa Aldım, Fiyatı Değer Mi?

bcs_crew

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
550
0
İstanbul - İkitelli
Beyler yeni kasa aldım, oyun bilgisayarı yazıyor ama emin olamadım. Anlayan arkadaşlar bakabilirmi?

İşlemci : Intel Core i5 3.2 GHZ 4 MB cache
RAM : 4 GB DDR3
Ram Hızı 1333 Mhz
Ekran Kartı : 2 GB Amd HD6570
Fiyat : 1000 TL
Sizce SSD harddisk gerek varmı, yoksa bu hızı iyimidir? CS GO, Battlefiled 1 gibi oyunlar açılır mı?

NOT : Tavsiye üzerine ürünü iptal ettim, şu ürün nasıl tavsiye edermisiniz?
Izoly H132 Intel Core İ5-650 3.20Ghz 8Gb 1Tb 2Gb E.K Oyun Fiyatı

Son düzenleme:

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Öncelikle hayırlı olsun dostum :)

- işlemci iyi gibi ama ön bellek 4 mb pek te iyi sayılmaz
- ram yetersiz arttırabilirsin ve hızı yüksek 2k larda bi ram seç ve ddr3 / ddr4 anakart uyumuna dikkat et
- ekran kartını kesinlikle değiştirmen gerek yetersiz kalıcaktır oyunu oynatır ama max performansta asla oynayamassın nvdia ekran kartı tercih et
- ssd şart
- anakart markası da çok önemli orda yazmamışsın onların da ayrı bi tanımlama olayı vardır atıyorum senin anakart büyükihtimalle 1151 dir ram alırken bunu net bilmen gerekli ona göre işlemci ram ekran kartı vs değişikliği yapılabilir

Son düzenleme:

bcs_crew

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
550
0
İstanbul - İkitelli
Öncelikle hayırlı olsun dostum :)

- işlemci iyi gibi ama ön bellek 4 mb pek te iyi sayılmaz
- ram yetersiz arttırabilirsin ve hızı yüksek 2k larda bi ram seç ve ddr3 / ddr4 anakart uyumuna dikkat et
- ekran kartını kesinlikle değiştirmen gerek yetersiz kalıcaktır oyunu oynatır ama max performansta asla oynayamassın nvdia ekran kartı tercih et
- ssd şart
- anakart markası da çok önemli orda yazmamışsın onların da ayrı bi tanımlama olayı vardır atıyorum senin anakart büyükihtimalle 1151 dir ram alırken bunu net bilmen gerekli ona göre işlemci ram ekran kartı vs değişikliği yapılabilir

Allah razı olsun, teşekkürler. Anakartın modeli yazmıyodu bulamadım. Benim kasa şu : Bycom B133 İntel Core İ5 650 3.2 Ghz 4 Gb 500 Gb 2 Gb 128 Fiyatı

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Allah razı olsun, teşekkürler. Anakartın modeli yazmıyodu bulamadım. Benim kasa şu : Bycom B133 İntel Core İ5 650 3.2 Ghz 4 Gb 500 Gb 2 Gb 128 Fiyatı

baktım koyduğun linke anakartı yazmamışlar sebebi de şu kötü bir ana kart

şundan dolayı kötü diyorum - 4 gb ram var max arttırılabilir 8 gb - bu tam anlamıyla felaketin olur bu pc ye 12.000 tl ye Titan ekran kartı bile koysan işlemci ve ram bu aletin hızı ve işleyişini düzenliyeceği için inan ki hiç bir işe yaramaz

eğer bunu almayı düşünüyorsan alma gerçeknten çünkü bunu alıcaksın her bir parçası en baştan tek tek değiştirmek zorunda kalıcaksın

bcs_crew

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
550
0
İstanbul - İkitelli

baktım koyduğun linke anakartı yazmamışlar sebebi de şu kötü bir ana kart

şundan dolayı kötü diyorum - 4 gb ram var max arttırılabilir 8 gb - bu tam anlamıyla felaketin olur bu pc ye 12.000 tl ye Titan ekran kartı bile koysan işlemci ve ram bu aletin hızı ve işleyişini düzenliyeceği için inan ki hiç bir işe yaramaz

eğer bunu almayı düşünüyorsan alma gerçeknten çünkü bunu alıcaksın her bir parçası en baştan tek tek değiştirmek zorunda kalıcaksın

kardeş ciddimisin iptal edicem ona göre

hasan38temur

Uzman üye
24 Eki 2015
1,864
0
112
Çıktın
23-subat-2017-60x90-spot-3.jpg

bu iyimi kardeş

"Teknik Bilgiler
İşletim Sistemi Ailesi LINUX
CPU Ailesi INTEL CELERON
Standart Sistem Belleği 2GB
Sabit Disk (Gb) 500,0
Ekran Kartı Chip Seti INTEL HD GRAPHICS
Ekran Boyutu (Inch) 15,6
İşletim Sistemi LINUX
Dokunmatik Ekran YOK
Ekran Tipi LED-BACKLIT HD
Optik sürücü tipi SUPERMULTI DVD-R/RW
USB 2 portu 2
USB 3 .0 Portu 1
HDMI Çıkışı 1
VGA portu YOK
Bluetooth VAR
WLAN/Wi-Fi VAR
Kamera VAR
Pil Ömrü Cinsi 3-cell Li-lon Battery
Tasınabilir Bilgisayar Türü NOTEBOOK
Net Agırlık Aralıgı KG 2 - 2,5
Satış Garanti Süresi (ay) 24"

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
Benim şahsi düşüncem şu ikinci gözterdiğin 1,300 ₺ lik pc nin yerine toplardım daha mantıklı ve daha fazla performans alınabilir ayrıca alırsan 1.300₺ liği (Özelliklerine Bakmadım) Overclock yapabilirsin fakat tavsiyem bilen birine yaptırman bunu da

bcs_crew

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
550
0
İstanbul - İkitelli
Benim şahsi düşüncem şu ikinci gözterdiğin 1,300 ₺ lik pc nin yerine toplardım daha mantıklı ve daha fazla performans alınabilir ayrıca alırsan 1.300₺ liği (Özelliklerine Bakmadım) Overclock yapabilirsin fakat tavsiyem bilen birine yaptırman bunu da

kardeş bende ilk öyle yapim dedim ama dolar olmuş 3.5 küsür, aynı sistem 2,500 kadar tutuyo

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

Tabii Ki Değer CS:GO , Sims 4 , ARK Açar Ama Battlefield 1 Açmaz.RAM Lazım.Birde Battlefield 1 Hariç Diğer Tüm Serileri Açar.Ama Toplama PC Yap Daha İyi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.