Yeni Katıldım Hack Öğrenmek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FasCey

Yeni üye
9 Nis 2016
35
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben FasCey THT Ailesine Yeni katıldım Ve Bana Hackerlik Konusunda Site Hackleme Arkadaşımın Bilgillerini Öğrenme Gibi Şeyleri Öğretebilecek Birini Arıyorum Eğer Ben Sana Öğretirim Diyen Birisi Olursa Yorum Bırakıp Bana Özel Msj Atabilir Mi ? Saygılar Sevgiler

WESTBLOODTR

Yeni üye
6 Nis 2016
50
0
Kardeşim öncelikle hoş geldin forumda gerekli bilgiler mevcuttur.
İlk önce kuralları ve misyonumuz okumanı tavsiye ederim.

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Hosgeldın aramıza valla bende ılkgeldıgımde bırsey bılmıyordum ama kendın arastırısan daha cok ılgın olur anlatabılıyormuyum kendın arastır bende daha cok sey bılmıyorum hatta hıcbırsey de denebılır

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Hoşgeldiniz ilk öncelikle forum kurallarını okumalısınız .
Hack öğrenmek istiyorsanız web server güvenlik , bilgisayar güvenlik ve mail güvenlik bölümlerinde hack ile tüm bilgiler bulunmaktadır . Ordaki konuları takip edip ve bakıp bütün gerekilen bilgileri öğrenebilirsiniz .

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Artik boyle konular açmaya gerek yok dolaş forumda 30 dakikan 1 saat ÖĞRENİRSİN DENERSİN BAŞARİRSİN !!!!

BekeSs21

Yeni üye
6 Nis 2016
27
0
Hogeldin güzel kardeşim. Öncelikle THT yardım merkezinden bakıp soruna birden fazla cvp bulabilirsin.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
forumumuza hoşgeldiniz. Vip üyelik alarak bir çok konu ve hack yöntemi birebir öğrenebilirsiniz... onun harcicinde forumumuzda bulunan wep güvenlik kategorisi ile trojan ve virüsler kategorisinde yeteri kadar bilgi makale , ve programlar mevcuttur zaman kaybetmeden hemen araştırmaya başlayın tekrar hoşgeldiniz.. umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz...
İYİ FORUMLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.