Yeni moda anacan

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul
Evet beyler shadow mavi ustanın seslenişinden yola çıkarak. Yeni bir akım başlattım.

:Anacan"

Fikirlerinizi paylaşın lütfen

BLuuXe

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
643
0
Adana
Az önce bir yorumda anacan yazmışsınız
Bende bu ne diyordum şimdi anladım süper
Ana Can

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Ekrana 43 numara bot fırlattım :D Bayan üyeler miss. anacan :D olabilir ama erkeklere biraz ters kaçabilir :D hemde TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.