Yeni Projem

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz emredont adlı hesabım ban yedikten sonra özel konularımı bu hesaba aktaramadım neyse biliyorsunuz turkfm adlı projem vardı biraz geciktik ama hafta sonu bu projem gerçekleşiyor ve yayın hayatına giriyoruz umarım bizi yalnız bırakmassınız ve tht den hangi üyeleri veya yöneticileri yayına alalım hemen yazın tüm üyeler ve yöneticiler yayına alıncaktır istedikleri taktirde

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
Dj Olmak İsteyen Arkadaşlar

Adı ?
Soyadı ?
Yaşı ?
Yayin Saati ?
Yayin Günü ?
Nerden Katılıyor ?
Tecrübelimisiniz ?
HerHangi Bir Radyoda Çalıştınız mı ?
Mikrofon Var mı ?

Yazıp Bana Yolluya Bilirler

Son düzenleme:

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
tht radyosu degılde Hacker Radyosu gıbı genel ac daha ıyı tutulur tht vs guvenılrı sıtelerı renklamınıverıp arkayı saglama alırsın hemde destekledıgını bellı edersın fıkır hosuma gıttı..Bırakma.

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
tht radyosu degılde Hacker Radyosu gıbı genel ac daha ıyı tutulur tht vs guvenılrı sıtelerı renklamınıverıp arkayı saglama alırsın hemde destekledıgını bellı edersın fıkır hosuma gıttı..Bırakma.

Hafta Sonu Açılıor Ama Hacker Radyosu Değil Ama Hackerlarla İlgil Yayınlarımda Olucak Tai Tht den vs Üyeleri Çağırıp Roportaj Yapılcak Yani

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Hmm ıste yayınlama gıbı bırsey guzel ozaman oraya dj flan yazmasaydın keske neyse ne.Ugrastıgın ıcın basarılarının devamını dılerım..Sıkıntı olursa ulas bana belkı yardımım dokunur..

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
Hmm ıste yayınlama gıbı bırsey guzel ozaman oraya dj flan yazmasaydın keske neyse ne.Ugrastıgın ıcın basarılarının devamını dılerım..Sıkıntı olursa ulas bana belkı yardımım dokunur..

Sıkıntı olucağını sanmıyorum bu radyoda saat saat müzikler sohbetler haberler vsvs herşey olucak sıkıntı etme dj adıyla yayın yapacağız zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.