Yeni ram le gelen sorun.. Yardım ltfn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaRK94

Katılımcı Üye
20 May 2010
527
0
istanbul
Evet arkadaşlar
Bende kingston 2 gb ddr2 800 mhz ram vardı. O ram kasayı temizledikten sonra yuvaya tam oturmadığı için yandı. 2 ay sonra Yeni Ram aldım
kingston 2 gb ddr2 800mhz aaynısı yani. Herneyse. Eskden yaptığım işlemlerin 5 te1 ini zar zor yapıyorum bu ram le :S.
Sadece tarayıcı acıkken Ramin %50 si kullanılıyor görünüyor. Ve 1 oyun acıncada cpu %100 oluyor. Neden acaba anakarttamı sorun var yoksa baska birşeydemi. Bilen kişiler yardım ederlerse cok teşekkür ederim.
İYİ FORUMLAR

DaRK94

Katılımcı Üye
20 May 2010
527
0
istanbul
Zaten Diğer Yuvaya Taktım.
Pc/özllklerde 1200 mb 400 mhz gösteriyor. Ama everestte 2 GB. Hızı 800(400mhz) yazıyor. Ama biz 2 GB 800 Mhz diye Almıştık. Yanlış Ram mi vermişler. Yoksa bilgisayardanmı öyle görünüyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.