Yeni Uye

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Tum Komutanlarima ve arkadaslara selamlar,

Hack leme konusunda hic bir bilgim yok, ama hep butur seyler ilgi cekmistir. Beni aldatan birinin emailini nasil haclerim dusuncesiyle buraya kayit oldum ve yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla

teador61

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
425
0
Sanal alemden
Arkadaşım Forumda mail güvenliği bölümüne bak ordan bişeyler bulabilirsin örnegin email hackleyecegin kişinin pc sine keylogger at şifreler sana gelsin :)

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Tegmenim,
forumlara bakiniyorum. keylogger sayfasinada baktim, asseletion u da indirdim. Bundan sonrasi ne olacak? karsi tarafa nasil yamaliyacam? yardimci olursan cok sevinirim.

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Dediğimiz gibi forumlarda var , roc logger ı tavsiye ederim Buraya bak bi.

Ustam dedigin programi indirdim. Video yu da izledim fakat sqlite.dll indirilen linki yaz denilen kisma ve altindaki kisma ne yazilacagini video da anliyamadim. deilen programi burdan indirdigim icin oraya turkhackteam.org yazdim ama kabul etmedi. Lutfen yardimci olurmusun. Ayrica setup islemi bittikten sonra karsi tarafa nasil yamaliyacaz.
Tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.