Yeniyim hack egitim seti arıyorum ! Lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byrakky06

Yeni üye
7 Ocak 2012
43
0
Kardeş yeni oldm icin bnlarin ne yptigını bilmiyorum amad ün 12de gece bir arkadasimiz bir program paylasmıstı onu ariyorum :( yeni baslayanlar icin diordu

byrakky06

Yeni üye
7 Ocak 2012
43
0
kardes bliormda ben sosyal muhendislkten az buz aliorm sif yani gizli yanittanda genelde site hack yapmak isterim sen bunlarin hepsini paylassan

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
Merhaba kardeşim bence sen hacker nasıl olunur felan diye düşünme.Öyle olsaydı bütün lamerler hacker olurdu .Önce bilgisayarın altını üstüne getir her şeyi karıştır kurcala.Her türlü siteyi gez.Millet dışarda gezerken sen otur bilgisayarında birşeyler yapmaya çalış emeklemeyi bilmeden yürümeye çalışma yani.Bunları yaptıktan sonra zaten o eğitimlere gerek bile kalmıycak emin ol.

byrakky06

Yeni üye
7 Ocak 2012
43
0
kardeş 30dk once karıstrdm program ile bilgisayarin programlarını silmisim .) pc format atmak zorunda kaldım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.