Yeniyim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abondened

Yeni üye
6 Ağu 2012
19
0
Meraba arkadaşlar

İsim: Berkay
Soyadım: Bayatlı
8 e geçtim en büyük hayalim kötülere karşı iyi bir hacker olmak iyilere yardım etmek Canımı sıkanı yok etmek :yaho1

Mabik

Üye
6 Ağu 2012
105
0
Kayseri
Buyuyuncede bu kdr masum hayaller beslemeni isterim ancak buyudukce degisecegine eminim. Neyse aramiza hos geldin..

Meraba arkadaşlar

İsim: Berkay
Soyadım: Bayatlı
8 e geçtim en büyük hayalim kötülere karşı iyi bir hacker olmak iyilere yardım etmek Canımı sıkanı yok etmek :yaho1
Çok Hayalcisin Ama Bende E Okulu Hack İçin Üye Olmuştum :) Aramıza Hoşgeldin
Rte Açığı Felan Öğrenip Hacker Olunmuyor Rte Açığı Öğrenip Hackerım Deme :)
Buyuyuncede bu kdr masum hayaller beslemeni isterim ancak buyudukce degisecegine eminim.
Buna Benzer Hayalerle Üye Oldum Şimdi AlışVeriş Sitesindeki Banka Hesap Numaraları Arıyorum :)

Son düzenleme:

Mabik

Üye
6 Ağu 2012
105
0
Kayseri
:DD ciddimisin? ben bayılıyorum böle masumluklara çünkü ilerdew ne kdr şytn lduklarını görünce ben senin küçüklüğünü bilirim demk gzl oluyor :D

Abondened

Yeni üye
6 Ağu 2012
19
0
:D çok teşekkür ederim yorumlar için Hackerlik sürükleyici bişey yani öğrendikce öğrenesin gelir :) herkese yardim edecekleri ve ettikleri için teşekkür ederim iyi forumlar

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Hacker olunmaz hacker doğulur. Aklında bulunsuz, kalıcı olman dileğiyle.

Abondened

Yeni üye
6 Ağu 2012
19
0
Tek isteğim bilgisayarlara izinsiz girmek canımı sıkanları hacklemek :D ve tabiki hesabı çalınanlara yardım etmek :)

Abondened

Yeni üye
6 Ağu 2012
19
0
Çok sıcak kanlı bir forum ben hackerleri böyle bilmezdim :) kendinden düşüklere cevap vermeyen biri sanirdim :) teşekkür ederim bana hacker türlerini tanıttığınız icin

Mabik

Üye
6 Ağu 2012
105
0
Kayseri
HAcker türleri dediğin şey hackr dediğin kişilerin insan olmasıdır ve hacker aslında belli şeylere ulaştığı ve kendini sürekli geliştirdiği için diğer insanlardan daha sakindir(bazn olmayabilir).Gelişmeye ve yeniliklere açıktır.Çünkü başka bir hackr gelip ondan daha iyisini yapmadıkça hayalleri körelir ve kndini gelştirme imkanı azalır. Çenem düştü gene yhAW :D

Abondened

Yeni üye
6 Ağu 2012
19
0
O sizin hayal kırıklığınız yeterince çaba harcarsam profosyonelden iyiside olabileceğime inaniyorum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.